کد خبر: 1013117 تاریخ انتشار: 1394/05/13 14:25

کمیته امداد دو هزار دستگاه تراکتور برای مددجویان خریداری می کند

وقت نیوز - کمیته امداد امام خمینی (ره) با انعقاد تفاهم نامه همکاری با گروه صنعتی تراکتورسازی ، دو هزار دستگاه تراکتور خریداری می کند.

به گزارش وقت نیوز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد آذربایجان شرقی، این تفاهم نامه روز سه شنبه به امضای پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و ابوالفتح ابراهیمی مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران رسید.
یئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) پس از امضای این تفاهم نامه، گفت: این همکاری در جهت توسعه فرصت های شغلی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منعقد می شود.
پرویز فتاح افزود: بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد کمیته امداد نسبت به تامین تسهیلات ارزان قیمت برای خرید تراکتورهای مورد توافق برای مددجویان اقدامات لازم را به عمل آورد.
وی اضافه کرد: گروه صنعتی تراکتورسازی باعث افتخار کشور و تبریز است و این شرکت توانسته در شرایط تحریم و مشکلات مالی به تولیدات خود ادامه دهد.
فتاح ، کسی را مدیر توانمند تعریف کرد که بتواند سازمان تحت مدیریتش را در شرایط سخت به ساحل آرامش برساند.
وی ، با بیان اینکه افتخار ما این است که به عنوان مددکار و امدادگر در خدمت مددجویان و محرومان جامعه هستیم، گفت: نگاه ما باید نسبت به فقرا عوض و عزت آنان حفظ شود.
فتاح یادآوری کرد: نگاه ما به محرومان به دور از بیچارگی باید از دید توانمندی باشد لذا فقرا نه تنها تهدید نیستند بلکه باعث آرامش جامعه می باشند.
وی افزود: باید با آموزش مهارت های شغلی و ارائه تسهیلات خودکفائی تلاش کنیم مددجویان تحت حمایت در مسیر توانمندی و کارآفرینی قرار گیرند و به کمک کمیته امداد نیازی نداشته باشند.

586