کد خبر: 1019281 تاریخ انتشار: 1396/06/22 06:41
نامه فوری به رییس جمهور /
دکتر کریم عابدی و یا مهندس مهدی پورحسینی یکی به عنوان استاندار آذربایجان شرقی معرفی شوند

وقت نیوز - بیش از200 نفر از مدیران و فعالان ستادهای تبلیغاتی دکترحسن روحانی و دبیران احزاب سیاسی استان آذربایجان شرقی درنامه فوری به ایشان ، از وی خواستند  دکتر کریم عابدی و یا مهندس سید مهدی پوری حسینی یکی به عنوان استاندار آذربایجان شرقی معرفی شوند.

به گزارش وقت نیوز ،‌ دکتر کریم عابدی مدرس دانشگاه و معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی در دوره اصلاحات و سید مهدی پوری حسینی معاون وریز اقتصاد و رییس سازمان خصوصی سازی کشورمی باشند.

هر دوی این چهره از افراد صاحب رای و تاثیرگذاری در جریان اصلاح طلبان و از فعالان و لیدرهای ستادهای انتخاباتی دکتر حسن روحانی در دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال های 92 و 96 در تبریز و آذربایجان شرقی بودند.

متن کامل این نامه که یک نسخه آن در ساعات اولیه روز چهارشنبه در اختیار وقت نیوز قرار گرفت به این شرح است .
بسمه تعالی
جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با عرض سلام و احترام
انتخاب مجدد حضرتعالی به سمت ریاست جمهوری با رای قاطع و تاریخی مردم سربلند و آزاده ایران نشانه روشنی از امید روزافزون اقشار مختلف ملت برای تحقق برنامه ها و وعده های دولت محترم می باشد.
خوشوقتیم که در این آزمون تاریخی و مقطع سرنوشت ساز،استان آذربایجان شرقی نیز به مانند سایر برهه های تاریخی با مشارکت چشمگیر و رای بالاتراز میانگین کشوری به جنابعالی، جایگاه و نقش پیشتاز وتعیین کننده خود را در تحولات سیاسی حفظ نمود و نشان داد بیش از پیش آمادگی نقش آفرینی در پیشبرد برنامه های دولت محترم را داراست.
اینک با انتخاب قابل تقدیر و شایسته جناب آقای دکتر جبارزاده،استاندار محترم آذربایجان شرقی به معاونت سیاسی وزارت کشور ، انتظار به حق کنشگران سیاسی اصلاح طلب و حامی دولت به نمایندگی از خیل عظیم دوستداران گفتمان اعتدال و تدبیر وامید استان بر این است که فردی توانمند و شایسته نام و جایگاه آذربایجان شرقی بر این مسئولیت خطیر گماشته شود تا بتواند انتظارات و امیدهای ایجاد شده برای دور دوم خدمتگذاری دولت تدبیر و امید را تا حدود زیادی محقق نموده و با نمایش عملکردی مطلوب ، حلاوت حسن تدبیر دولت محبوب را در دلهای مردم ماندگار نماید.
لذا امضا کنندگان ذیل با عنایت به ویژگی هایی چون دانش،تجربه،کارآمدی،محبوبیت مردمی و نمایان بودن شاخصه های اعتدال و میانه روی و برخوردار از پاکدستی و توفیقات چشم گیر در مسئولیت های قبلی بدین وسیله :
▫️آقای دکتر کریم عابدی مدرس دانشگاه ومعاون اسبق سیاسی وامنیتی استانداری آ.شرقی و آقای سیدمهدی(میرعلی اشرف) پوری حسینی مسئول دو دوره ریاست ستاد تبلیغات انتخاباتی حضرتعالی در استان آذربایجانشرقی را برای احراز سمت استانداری به محضرتان معرفی می نمایند.
امیداست با بذل عنایت حضرتعالی و التفات کابینه محترم شاهد حضور یکی از سرمایه های ارزشمند استان که تعهد ودلبستگی خود را به آرمانهای نظام ، مردم و دولت تدبیر وامید در مقاطع مختلف نشان داده اند در جایگاه نمایندگی عالی دولت در استان باشیم تا اقشار مختلف حامی دولت با همدلی و روحیه ای مضاعف برای توفیقات روزافزون در جهت خدمت به مردم شریف استان و نظام جمهوری اسلامی تلاش نمایند.
با آرزوی عزت و سربلندی
فعالین سیاسی اصلاح طلب و مسئولین ستادهای انتخاباتی ریاست محترم جمهوری در استان آذربایجان شرقی

586