کد خبر: 1024291 تاریخ انتشار: 1398/08/16 23:18

رییس جدید جمعیت ایثارگران آذربایجان شرقی منصوب شد

وقت نیوز - با حکم مهندس پیمان سرپاس مدیرعامل جمعیت ایثارگران کشور سردار کماندار حسن زاده به عنوان رییس جدید جمعیت ایثارگران استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش وقت نیوز ،‌ مدیرعامل حمعیت ایثارگران کشور در حکم انتصاب حسن زاده  بر پیگیری مشکلات ایثارگران استان  و اهتمام به امور فرهنگی براساس اساس منویات رهبر معظم انقلاب و اساسنامه جمعیت  تاکید کرده است.

ضرورت تعامل و همکاری با نهادها و سازمان های محلی و ایجاد فضای صمیمی و هماهنگی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی از دیگر محورهای متذکر در حکم نامبرده است.

پیش از وی مهندس کریم سامیرانی مسوولیت جمعیت ایثارگران این استان را بر عهده داشتند که هم اکنون به عنوان مشاور اجرایی مدیرعامل جمعیت ایثارگران کشور منصوب شده است.

حسن زاده از نیروهای ارزشی و از وکلای سرشناس دادگستری آذربایجان شرقی است که سابقه فعالیت و حضور در سپاه پاسداران را در کارنامه خود دارد.

وی تلاش برای توسعه فعالیت های فرهنگی وا قتصادی و تشکیل  تعاونی ایثارگران دربخش های معدن ، کشاورزی، عمرانی و گردشگری را از جمله برنامه خود اعلام کرده است.

رسیدگی به مشکلات ایثارگران ، پاسداری از ارزش های انقلاب و اسلام ، اهتمام به منویات رهبر معظم انقلاب و تربیت نیروی انسانی و ارتقاء دانش سیاسی و عمومی نیروهای انقلابی و ایثارگر از جمله اهداف این جمعیت است.

586