کد خبر: 1024525 تاریخ انتشار: 1398/09/17 12:20

سلمان خدادادی ثبت نام نکرد و از مردم حلالیت طلبید
علت عدم حضور من فرصت دادن به افراد تازه نفس است

وقت نیوز - سلمان خدادادی نماینده با سابقه شهرستان ملکان روز یکشتبه در بیانیه ضمن قدردانی از حمایت های مردمی و طلب حلالیت از آنان علت عدم ثبت نام خود را فرصت دادن به افراد تازه نفس بیان کرده و گفته است با حضور اینجانب به علت لطف و محبت بیکران مردم غیور و قدرشناس منطقه فرصت حضور برای سایر کاندیداها فراهم نمی شد لذا عدم حضور خود در این دوره از انتخابات را اعلام می نمایم.

به گزارش وقت نیوز ، وی که پنج دوره نماینده فعال مردم ملکان بوده تصریح کرده است در باقی مانده دوره نمایندگی و  نیز بعد از پایان دوره فعالیت مجلس دهم همواره در کنار مردم بوده و بعنوان یک شهروند مطالبه گر پیگیر مسائل و مشکلات شهرستان خواهم بود.
خدادادی که به علت خدمات وافر به ملکان و نقش برجسته اش در توسعه و پیشرفت این شهر از محبوبیت و جایگاه ویژه در نزد مردم برخوردار است گفته است در این دوره از نامزدخاصی حمایت نخواهد کرد و با توچه به شعور بالای سیاسی و اجتماعی مردم انتخاب را بر خود آن ها واگذار می کند.

وی در سال ۷۶ توانست حوزه انتخابیه ملکان را از بناب جدا کرده و همچنین طی ۲۰ سال نمایندگی خود با همراهی مردم قدرشناس منطقه خدمات بزرگی در جهت محرومیت زدایی و توسعه و عمران شهرستان ملکان انجام داد.

سلمان خدادادی معروف به حاج سلمان در دوره های پنجم،ششم،هفتم،هشتم و دهم نمایندگی مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشته و چندین سال نیز بر کرسی ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس تکیه زده است.

دکتر سلمان خدادادی از نمایندگان پیشکسوت،مشهور و تاثیرگزار استان آذربایجان شرقی به شمار می رود.

وی در بیانیه خود گفته است همگام با مردم برای رای داده در پای صندوق رای حاضر خواهد شد و  درعین حال از مردم خواسته است در لبیک به فرامین مقام معظم رهبری به صورت گسترده در انتخابات این دوره مجلس حضور یافته و با انتخاب اصلح، انتخابات را به صحنه دیگری از مقاومت و پایداری تبدیل کنند.

586