کد خبر: 1029940 تاریخ انتشار: 1400/09/12 19:57
رییس اداره روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی:
رویکرد ما تعامل با رسانه ها و استفاده از ظرفیت حرفه ی آن هاست

وقت نیوز - رییس اداره روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی در دیدار با تعدادی  از اهالی رسانه ی استان گفت : رویکرد ما در استانداری تعامل بیشتر با رسانه ها و استفاده از همه ظرفیت آن ها در حل مشکلات مردم و پیشبرد برنامه های توسعه استان است .

به گزارش وقت نیوز ، رامین نظامی خواه افزود : دراستان ظرفیت های خوبی در زمینه فعالیت رسانه ها وجود دارد که متاسفانه بسیاری از آن ها مغفول مانده است.
وی با تشکر از همراهی رسانه های خبری استان گفت : از مشکلات و چالش های رسانه های استان اطلاع داریم و در این ارتباط از هر اقدام موثر و عملی در راستای حل این مشکلات حمایت می کنیم .
رییس اداره روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد : وضعیت موجود رسانه ها در استان که خودشان پیگیر کننده مطالبات مردم هستند ، درشان آن ها نیست و باید با مشارکت همه دستگاه های مسوول اصلاح شود.
نظامی خواه با اشاره به رویکردهای مردمی دولت سیزدهم و اهتمام استانداری ابراز امیدواری کرد در اجرای این رویکرد ها مشکلات حوزه فرهنگ و رسانه هم حل شود و فعالان رسانه بتواند درکنار ایفای نقش حرفه ی خود به جایگاه شایسته و اصلی خود دست یابند.
در این دیدار چند تن از حاضران دیدگاه و پیشنهادهای خود را در باره برون رفت از مشکلات و تقویت رسانه های استان را بیان کردند.
مشاور فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز تاکید کرد که رسانه باید مردم محور باشد تا بتواند وظیفه و رسالت خود را به خوبی ایفا کند.
روح الله عبدالعلی زاده افزود : متاسفانه در سال های اخیر شاهد افول و تغییر رویکردهای رسانه از مردم محوری به مسوول محوری هستیم که امیدواریم این رویکرد در دولت سیزدهم اصلاح شود.
وی پیشنهاد کرد : به منظور بهره برداری مناسب آحاد مردم و مسوولان از ظرفیت های رسانه " باغ فرهنگ و رسانه " در استان ایجاد و از اعطای مجوز های فله ی به افراد غیر رسانه ی خودداری شود.
عبدالعلی زاده همچنین ضرورت تمرکز و مدیریت واحد رسانه ی در استان را مورد تاکید قرار داد و گفت که نبود وحدت عمل رسانه ی در استان در سال های اخیر  موجب افول کارکرد آن ها شده است.

586