کد خبر: 1033951 تاریخ انتشار: 1401/05/17 10:09

استوری جنجالی علی کریمی + عکس

وقت نیوز - علی کریمی، بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس به داشتن زبان سرخ معروف است. او از زمانی که ابتدا در کانال تلگرامی و سپس در اینستاگرام فعالیت‌هایش را گسترده کرده، بی‌پرواتر از قبل نسبت به مسائل اجتماعی و تا حدودی سیاسی جبهه گرفته است.

به گزارش وقت نیوز ، استوری‌های آتشین زیادی از علی کریمی وجود دارد که در رخ‌داد‌های اجتماعی، فعالیت ضعیف مدیران و مسئولان ایرانی را زیر سوال برده است. اگر قرار به یادآوری باشد باید به چند هفته گذشته برگشت که مدیریت بحران سیل در ایران حسابی بحث‌برانگیز شد. علی کریمی هم در همان روز‌ها رو به گذاشتن چند استوری بحث‌برانگیز آورد؛ از اینکه مسئولان تعمدا خودشان را با عکاس به گل و لای حاصل از سیل می‌اندازند گرفته تا گذاشتن پستی احساسی برای قربانیان این حادثه. او کمی قبل‌تر هم با یک استوری تند به رامبد جوان و برنامه خندوانه تاخت که اسم وریا غفوری را به طرز ناشیانه‌ای سانسور کرده بودند.

وقت نیوز

باوجود چنین مسائلی، این پایان کار نیست؛ به گزارش فرارو، علی کریمی در تازه‌ترین اقدامش در اینستاگرام، استوری‌ای را منتشر کرده که طعنه و کنایه تندی به رفتار عده‌ای خاص است. او نوشته «میلیارد‌ها تومان خرج میکنیم نذری بدهیم و در پایان آرزوی شفای بیماری را داریم که برای نداشتن پول درمان می‌میرد ...» کریمی در ادامه کلمه «التماس» را هم نوشته و ۳ تا نقطه جلوی آن گذاشته تا مشخص شود احتمالا منظورش التماس تفکر است! استوری جدید علی کریمی در شرایطی تبدیل به بحثی جدید شده که به نظر می‌رسد او ریخت و پاش‌های میلیاردی برای نذری دادن را زیر سوال برده و اشاره‌ای به نذری‌های معمول و خرد نداشته است.

وقت نیوز

586

فرارو